9 лютого 2018 року в Чернігові відбувся семінар з суб’єктами державної реєстрації Чернігівської області «Актуальні питання державної реєстрації нерухомості та бізнесу».

Участь у заході взяли заступник начальника управління – начальник відділу розгляду звернень у сферах державної реєстрації Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Володимир Нікітін, начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в області Антоніна Бороденчик, фахівці Чернігівської філії ДП «Національні інформаційні системи» та керівництво Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

На порядку денному – обговорення практичних питань у процесі здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Антоніна Бороденчик зосередилась на практичних питаннях державної реєстрації земельних ділянок та взаємодії Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру.

Представник Міністерства юстиції  Володимир Нікітін  розповів про нововведення у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, зокрема про зміни в законодавстві, що стосуються реєстрації речових прав на земельні ділянки, а також ознайомив з основними помилками, яких припускаються державні реєстратори та нотаріуси під час здійснення реєстрації нерухомості.