З початку 2017 року кадастровими реєстраторами землевпорядної служби Чернігівщини зареєстровано 24856 земельних ділянок.
Найбільше наділів зареєстровано у Коропському районі Чернігівської області, де фахівцями відпрацьовано 4270 земельних ділянок. Також активністю відзначились Чернігівській район, де зареєстрували 2375 ділянок та Козелецький район, де зареєстровано 2350 ділянок.
Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.
З початку 2017 року у Чернігівській області видано 13029 витягів із Державного земельного кадастру. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року попит на цю послугу виріс на 10% (у порівняльному періоді ця цифра складала 11895).
Найбільше витягів із Державного земельного кадастру видано у Бахмацькому районі Чернігівської області, який надав з початку року 1431 витягів. Високі показники мають також Козелецький та Чернігівський райони, де видано 1213 і 931 витяг відповідно.
Набуває подальшого поширення використання громадянами електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, яка дала можливість скоротити процедуру оформлення заяви до декількох хвилин, а розподіл функцій реєстрації цієї заяви та її обробки звело до мінімуму можливість зловживань.
На території Чернігівської області з початку 2017 року опрацьовано 865 on-line заяв громадян.
Найбільше електронною послугою скористались по земельних ділянках Бобровицького (140) та Чернігівського районів (122) Чернігівської області.
Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг Чернігівської області, який обирали самі при замовленні. Вартість послуги складає 80 гривень. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.
Окремо слід зазначити, що кількість виданих витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку значно більша ніж за аналогічний період в 2016 році Це говорить про те, що потреби громадян в отриманні відомостей з Державного земельного кадастру зростають, а тому механізм надання такого виду послуг Державними кадастровими реєстраторами постійно удосконалюється та здійснюється на вищому рівні.