Протягом І півріччя 2016 року до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та його територіальних органів надійшло 26245 скарги, звернення та пропозиція громадян. З них: за роз’ясненням земельного законодавства – 8681 громадян; про надання (повернення) та вилучення земельних ділянок – 11901 громадян; з питань роздержавлення та паювання земель, а також виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) – 5585 громадян; про вирішення земельних спорів – 37 громадян; скарги на дії службових осіб місцевого самоврядування та органів виконавчої влади (органів Держгеокадастру) – 41 громадян.

На особистий прийом до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та територіальних органів Держгеокадастру у районах Чернігівської області від загальної кількості звернулось 1977 громадян.

Безпосередньо до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області протягом І півріччя 2016 року надійшло 11782 скарги, звернення та пропозиція громадян. З них: за роз’ясненням земельного законодавства – 324 громадян; про надання (повернення) та вилучення земельних ділянок – 11423 громадян; про вирішення земельних спорів – 13 громадян; скарги на дії службових осіб місцевого самоврядування та органів виконавчої влади (органів Держгеокадастру) – 18 громадян.

На особистий прийом до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області від загальної кількості  звернулось 179 громадян.

Протягом І півріччя 2016 року до територіальних органів Держгеокадастру у районах Чернігівської області надійшло 19825 скарги, звернення та пропозиція громадян. З них: за роз’ясненням земельного законодавства – 8536 громадян; про надання (повернення) та вилучення земельних ділянок – 5644 громадян; з питань роздержавлення та паювання земель, а також виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) – 5585 громадян; про вирішення земельних спорів – 37 громадян; скарги на дії службових осіб місцевого самоврядування та органів виконавчої влади (органів Держгеокадастру) – 23 громадян.

На особистий прийом до територіальних органів Держгеокадастру у районах Чернігівської області від загальної кількості звернулось 1889 громадян.

Відповідно до затверджених Графіків в Головному управлінні Держгеокадастру у Чернігівській області та у Відділах (Управліннях) Держгеокадастру у районах Чернігівській області здійснюється особистий прийом громадян.

Згідно затвердженого Графіку особистого прийому громадян, керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області здійснюється проведення виїзних прийомів громадян та ведуться картки обліку особистого прийому громадян.

Зокрема, на протязі ІІ кварталу 2016 року відбувся виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича у Корюківському, Носівському, Новгород-Сіверському, Семенівському та Куликівському районі Чернігівської області.

Протягом 1 півріччя 2016 року всього керівником Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області здійснено 10 виїзних прийомів, а саме у Бобровицькому, Бахмацькому, Борзнянському, Ріпкинському, Менському, Корюківському, Носівському, Новгород-Сіверському, Семенівському та Куликівському районі Чернігівської області.